MAÇ GÜNÜNÜ BEKLERKEN
FUTBOL HEYECANINA ARA VERME

Her hafta maç gününü sabırsızlıkla beklerken futbol heyecanını, taraftarlık duygusunu yaşamaya devam edebilirsin. Üstelik evinden çıkmadan, oturduğun yerde, rahatını bozmadan.

Espor Kanalları

Video oyun sektörü teknolojiyle birlikte hızla gelişirken, bu oyunları oynamak profesyonel bir meslek haline gelmeye başladı ve Espor kavramını hayatımıza soktu. Espor kategorisine birçok video oyunu girse de bizi ilgilendiren kısım futbol oyunları.

Günümüzün en popüler futbol oyunlarını büyük bir ustalıkla oynayan gamer’ların internet ortamında kıyasıya mücadelelerini izleyebilir, futbol heyecanına devam edebilirsin. İnternetteki yayınlar dışında bu turnuvaları özel açılan TV kanallarından da takip edebilirsin. Teknolojinin geldiği son noktayla gerçeğinden ayırt edilemeyen grafik detaylara sahip bu oyunları izlemek en az gerçek bir derbi izlemek kadar heyecanlı olabiliyor.

Efsane Maçlar

İnternet sağ olsun, her konuda olduğu gibi futbol konusunda da fanatikler için paha biçilemez arşivlere ulaşmak parmaklarının ucunda. Büyüklerimizden dinlediğimiz efsane maçlar, dünya şampiyonalarından unutulmaz pozisyonlar, en sevdiğiniz oyuncuların tarihe geçen golleri ve daha fazlası seni bekliyor. İnternete girebildiğin her yer sana stat olabilir.